KLJUČNA PRVA ČETVRTINA Partizan lako izašao na kraj sa MZT i upisao novu pobjedu (VIDEO)

Košarkaši Partizana savladali su ekipu MZT Skoplja 74:92 po četvrtinama (9:25; 23:23; 20:21; 22:23) i tako se uspješno oporavili od poraza u Berlinu od ekipe Albe.

Izabranici Željka Obradovića sve vrijeme su kontrolisali utakmicu i imali dvocifrenu prednost koja je u jednom trenutku iznosila plus 21.

Domaćini su imali određene dobre faze utakmice, ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti Partizanu.

Ono što je važno istaknuti je fenomenalna atmosfera u dvorani Jane Sandanski.

Najefikasniji kod crno- bijelih bio je Dante Egzum i Džejms Naneli sa po 17 poena, dok je MZT predvodio Strahinja Mićović sa 18.

MZT u sljedećem kolu gostuju u Podgorici ekipi Budućnosti, dok će Partizan dočekati ekipu SC Derbija u nedjelju od 21 čas.