Nakon velike drame su igrači Partizana pobjedili FMP rezultatom 95:90 i otišli u polufinale Kupa Radivoja Koraća.
Tamo će crno-bijeli igrati protiv Mege, koja je nešto ranije u toku dana savladala OKK Beograd.
Najefikasniji u timu Partizana bio je Dvejn Vašington sa 26 poena, dok je Isak Bonga bio jedan od heroja sa 21 poenom, dok je 14 upisao Bruno Fernando, a 12 sjajni Aleksej Pokuševski, prenosi 92.
U poraženim redovima, po 24 poena imali su Filip Barna i Lazar Stefanović, dok je 12 poena imao Nikola Gašić.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.