LIGA EVROPE Roma "murinjovski", goleade u Lisabonu i Berlinu

Fudbaleri Rome i Bajer Leverkuena upisali su identične pobjede od 2:0 u osmini finala Lige Evrope protiv Real Sosijedada odnosno Ferencvaroša, dok su Sporting i Arsenal odigrali 2:2, a Union Berlin i Rojal Union Sent Žilo 3:3.

Stefan El Šaravi

Možda i najmanje uzbuđenja viđeno je na „Olimpiku“ na kojem su domaći „murinjovski“ stigli do još jednog trijumfa ove sezone i na pragu su ulaska među osam najboljih. Golove su postigli Stefan el Šaravi i Maraš Kumbula.

Tim iz Leverkuzena je na domaćem terenu slavio golovima Demirbaja i Tapsoba.

Goleadu smo vidjeli u Lisabonu.

Arsenal je poveo golom Salibe, koji je glavom pogodio u 22. minutu, a izjednačio je Inasio.

Poveo je domaćin u 55. minutu preko Paulinja, dok je autogolom Morte u 62. minutu Arsenal izjednačio pa će se sve rješavati u Sjevernom Londonu.

Ludo je bilo u Berlinu, a na kraju su se domaći spasli u 89. minutu golo Mišela. Za goste je dva puta pogodio Bonifejs, a jednom Vertensen, dok su navijače Uniona obradovali Juranović i Knoš.