Madrid ima novog kralja: Real na krilima Belingema upisao novu pobjedu

Real Madrid došao je do druge pobjede u šampionatu Španije, pošto je u gostima slavio protiv Almerije 3:1.

Džud Belingem

Real je i sa drugog gostovanja odnio sva tri boda. A opet je glavni igrač bio čovjek koji je ovog ljeta pojačao Real Džud Belingem.

Međutim, ako je bio impresivan protiv Atletika u Bilbaou, sada je bio fascinantan. Praktično je sam režirao preokret protiv Almerije, koja je povela u trećem minutu preko Aribasa.

Reprezentativac Engleske je u 19. minutu postigao gol za izjednačenje. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:1, iako je u petom minutu nadoknade Toni Kros postigao gol, koji je uslijed intervencije VAR poništen zbog prekršaja.

Preokret je Belingem donio drugim golom u 60. minutu. Ni to nije bilo sve. Prije nego što je izašao iz igre u 81. minutu, on je u 73. minutu bio asistent kod trećeg gola, koji je postigao Vinisijus Žunior, prenosi Sport klub.