MAJSTORIJA Tadić iz slobodnjaka postigao jedan od najljepših golova u karijeri (VIDEO)

Fudbaleri Ajaksa pobijedili su danas Fejenord sa 3:2, a jedan od strijelaca bio je Dušan Tadić u 78. minutu meča.

Kapiten reprezentacije Srbije je postigao pogodak direktno iz slobodnog udarca, a ova majstorija mu je jedna od najljepših u karijeri.

Sinistera je doneo prednost Fejenordu u 8. minutu, a u 24. je Sebastijan Ale izjednačio novim golom u crveno-bijelom dresu.

Samo četiri minuta je bilo nerešeno, pošto je Gus Til bio strelac drugog pogotka za ekipu iz Roterdama.

Majstorijom iz slobodnjaka je Tadić izjednačio, a Entoni doneo pobedu svojoj ekipi u 86. minutu. On je u 88. zaradio prvi žuti karton, a u 93. i drugi zbog simuliranja, pa je isključen sa meča.