MILAN NASTAVLJA DA MELJE Jović i Simić na terenu, Lazovićeva Verona poražena

Fudbaleri Milana savladali su Sasuolo na "San Siru" sa 1:0  u meču 18. kola italijanske Serije A.

Rosoneri su bili bolji rival večeras i potpuno zasluženo stigli do tri boda, a presudio je američki ofanzivac Kristijan Pulišić.

Postigao je domaćin gol već u osmom minutu, mrežu Sasuola zatresao je Ismael Benaser, ali je ovaj pogodak poništen zbog ofsajda.

Nastavio je Milan da napada, ali su se gosti dobro branili sve do 59. minuta kada je Benaser sjajnim dodavanjem progirao Kristijana Pulišića, a ovaj postigao pobjedonosni gol za tim Stefana Pioliija.

Četiri minuta kasnije u igru je ušao srpski napadač Luka Jović umjesto Olivijea Žirua, da bi osam minuta prije kraja na teren ušao i naš štoper Jan-Karlo Simić, pa su dvojica srpskih reprezentativaca završili meč u timu italijanskog velikana, a Milan upisao trijumf.

Posljednjeplasirana Salernitana došla je do važne pobjede na gostovanju u Veroni pobjedom nad istoimenim timom rezultatom 1:0.

Pobjedonosni gol za tim iz Salerna postigao je francuski napadač Lum Čauna u 48. minutu.

Srpski internacionalac Darko Lazović odigrao je sat vremena za Veronu, ali nije pomogao svom timu da izbjegne poraz, pišu Sportske.net.