MINIMALAC ZVEZDE PROTIV MAĐARA Izabranici Vladana Milojevića slavili i u drugoj pripremnoj utakmici na Kipru, Šljivić jedini strijelac

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su i drugu pobjedu na pripremama na Kipru, gde su bili bolji od ZTE-a iz Mađarse sa 1:0 u jednoj i ne toliko zanimljivoj utakmici, gdje nije viđeno pregršt šansi. Jedini gol je bio djelo Jovana Šljivića sredinom prvog poluvremena.

Jasno je svima da ove utakmice nemaju nikakav rezultatski značaj ni za jednu ekipu, zbog čega i ne treba očekivati neki lepršav, raskošan fudbal, već je jedina svrha da se timovi razgiraju za proljeće. Zvezda je doživjela i promjenu trenera, zbog čega im je samo još teže da prikažu ono najbolje.

Crveno-bijeli protiv Mađara nisu briljirali, štaviše, kad se podvuče crta moglo bi se reći i da je ZTE u dosta navrata bio dosta opasniji tim. Imali su nekoliko šansi i to ozbiljnih, pogotovo u posljednjem kvartalu, ali je golman crveno-bijelih Zoran Popović bio na visini zadatka.

Takođe, ovaj golman je i tokom prvog poluvremena imao nekoliko intervencija te je pokazao i da se na njega može računati.

Zvezda u prvom poluvremenu i nije imala toliko šansi, praktično, izuzev gola Jovana Šljivića, viđena je još jedna prilika za ovog fudbalera, ali je on promašio čitav gol sa tek nekoliko metara. Vrijedna pomena jeste i šansa Uroša Spajića, koji je odlično tukao glavom, ali je golman to odbranio.

Ništa više i nije viđeno u prvom poluvremenu od Zvezde, dok je drugo tek bilo loše, slabo. Nije imala Zvezda šanse, praktično nijednu, dok je ZTE i prijetio, kada se isticao Zoran Popović.

Zvezda idući meč igra protiv Spartaka iz Subotice 24. Januara, prenosi Telegraf.