Minimalna prednost pred revanš: Zrinjski bolji od Jedinstva u prvom meču četvrtfinala Kupa BiH

fudbaleri Zrinjskog, slavili su minimalnu pobjedu protiv Jedinstva u prvom meču četvrtfinala Kupa BiH, minimalnim rezultatom 1:0.

Zanimljivo da je Željko Petrović izveo potpuno drugi sastav u odnosu na premijerligaški meč sa Igmanom.

Trenutak odluke desio se u 44. minuti, kada je Aldin Hrvanović pogodio mrežu Imrana Bilića.

Mogli su izabranici Željka Petrovića do kraja poluvremena udvostručiti prednost, ali je bomba Nardina Mulahusejnovića završila na prečki gola domaćina.

Mogli su Bišćani doći do izjednačenja, ali penal nije realizovao Ensar Imamagić. Goran Karačić odlično je odbranio njegov šut.

Revanš utakmica Zrinjski -Jedinstvo na programu je 13. marta, navodi N1.