Ostalo

Nastavlja se dominacija: Odbojkašice Srbije ekspresno savladale Sloveniju na Evropskom prvenstvu

Odbojkašice Srbije slavile su u drugom kolu Evropskog prvenstva protiv reprezentacije Slovenije sa 3:0.

Sjajna partija ponovo srpskih izabranica nakon pobjede protiv Ukrajine, pale su i Slovenke, a po setovima je bilo 25:20, 25:11, 25: 15

Za Srbiju je najteži bio prvi set kada je vladao rezultatski egal, ali su Srpkinje bile najbolje kada je bilo najpotrebnije.

U drugom setu Srbija je pokazala klasu i protivniku dopustila samo 11 poena, dok je slična priča bila i u 3. setu, kada su slovenke došle do broja 15.