"Ne bih Megvajera u svom timu" Selektor Škotske decidan oko štopera Junajteda (VIDEO)

Reprezentacije Škotske i Engleske sinoć su u Glazgovu odigrale prijateljsku utakmicu, a slavili su Englezi rezultatom 3:1.

Megvajer, Kejn i Rašford

Golovima Fodena i Belingema Engleska je vodila na poluvrmenu, a Škoti u tom periodu nisu ni šutnuli na gol.

U poluvremenu je priliku da zaigra u selekciji Engleske dobio štoper Mančester Junajteda Hari Megvajer koji je u 67. minutu postigao autogol pa su Škoti smanjili na 2:1.

Tačku na konačni rezultat stavio je Hari Kejn golom u 81. minutu.

Poslije ovog duela najviše pažnje izazvao je odgovor selektora Škotske Stiva Klarka na pitanje da li bi volIo Harija Megvajera u svom timu, s obzirom da je zahvaljujući njemu Škotska stigla do jedinog gola, navodi Sport klub.