Ne treba mu mnogo: Magija Ronalda na Istoku, het-trik za poluvrijeme (VIDEO)

Fudbalsko umijeće uspješno je sa Evrope prenio na Aziju, gdje iz kola u kolo pokazuje zašto važi za jednog od najboljih fudbalera u istoriji.

Ronaldo trči za loptom

Al Nasr i Kristijano Ronaldo već nakon 45 minuta fudbala imali su ubedljivo vođstvo od 0:3 protiv domaćeg Damaka.

Pogađajte, Portugalac je bio “glavna zvijezda” prvog poluvremena, pošto je sa dva pogotka u razmaku od samo pet minuta donio osjetnu prednost svom timu, da bi sve to krunisao het-trikom, piše Sportal.

Prvo je u 18. minutu sa bijele tačke rutinski pogodio za 0:1.

Samo pet minuta kasnije, Ronaldo je ponovo pokazao dijelić magije, ali ovoga puta na znatno atraktivniji način.

Napadač Al Nasra primio je loptu na dvadesetak metara od gola protivnika, približio se i sa ivice kaznenog prostora hirurški je precizno šutirao u donji desni golmanov ugao.

Već tada je posao ekipi u kojoj nastupa Portugalac znatno olakšan, pošto je nakon nepunih trećine igre rezultat bio 0:2.

Ipak, da posao bude kompletan Ronaldo se potrudio tri minuta prije kraja regularnog dijela prvog poluvremena, kada je povisio prednost na 0:3.