NESTVARAN PROMAŠAJ KOLAŠINCA Tudor u šoku, Marsej u zadnjem trenutku ostao bez Evrope (VIDEO)

Sinoć su odigrane utakmice posljednjeg kola grupne faze Lige šampiona, a najveći gubitnik je sasvim sigurno ekipa Marseja.

NESTVARAN PROMAŠAJ KOLAŠINCA  Tudor u šoku, Marsej u zadnjem trenutku ostao bez Evrope (VIDEO)

Naime, Marsej je imao prednost od 1:0 nakon prvog poluvremena na domaćem terenu protiv Totenhema i tada su imali prolaz u narednu fazu takmičenja u Ligi šampiona.

Totenhem je početkom drugog poluvremena izjednačio, a Marsej je imao bod koji je značio da će barem igrati u Ligi Evrope.

Međutim gol Hebjerga iz 95. minuti ostavio je Marsej bez evropskog proljeća, a sve je moglo biti dosta drugačije.

U samoj završnici utakmice veliku šansu za ekipu koju sa klupe predvodi Igor Tudor, imao je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Sead Kolašinac.

Nakon jednog centaršuta, Kolašinac je šutirao glavom sa nekoliko metara, ali nije imao sreće i lopta je otišla malo preko gola.

Kamere su snimile reakciju Tudora nakon promašaja Kolašinca, a ona se riječima ne može opisati, te je jasno da je trener Marseja bio itekako svjestan promašaja svog igrača.

Do kraja je Marsej pokušao postići gol, a sve što su uspjeli jeste prokockati bod koji su imali, kao i nastup u Ligi Evrope.

Veliko je pitanje da li će ova eliminacija koštati posla Tudora, jer je sigurno da se očekivalo da će proći u narednu fazu takmičenja.

Uložili su čelnici ovog kluba finu svotu novca u ekipu, a na kraju im se ništa od toga nije vratilo. Barem ne u evropskim takmičenjima, piše sportsport.ba.