Nije dočekao ni poluvrijeme: Uzavrela krv Poceka ponovo koštala isključenja (VIDEO)

Selektor Italije Đanmarko Poceko još jednom je opravdao svoju reputaciju.

Tokom meča drugog kola protiv Mundobasketa protiv Dominikanske Republike je uspio da dobije dvije tehničke i samim tim isključenje još prije kraja prvog poluvremena.

Njegov tim je sjajno startovao i meč otvorio serijom 12:0. Od tog trenutka kola kreću nizbrdo, a sa njima i Pocekovo raspoloženje.

Prvu tehničku je zaradio iznerviran povratkom protivnika u meč kada je šutnuo stolicu.

Daleko od toga da se poslije toga smirio pa je tako na nešto više od dva minuta do isteka drugog dijela igre isprovociran jednom odlukom sudija. Nije štedio riječi, a nisu ni sudije njega.

Dugo je trajalo njegovo izlaženje sa terena, čak je stigao i da se izljubi sa svima na suparničkoj klupi, navodi B92.