Ništa od iznenađenja: Ašdod savladao Borac i u drugoj utakmici Lige šampiona ( VIDEO, FOTO)

Borac nije uspio da se plasira u drugo kolo omladinske Lige šampiona.

Izabranici Zorana Dragišića u drugoj utakmicu su poraženi od Izraelskog Ašdoda 0:3 i sa ukupnih 5:0 završavaju takmičenje u Ligi šampiona.

Borac je u ovu utakmicu ušao sa minusom od dva gola iz prve utakmice, pa su crveno – plavi imali težak zadatak pred sobom.

Gosti iz Izraela su od starta krenuli pritiskati Banjalučane i već u 4. minuti imali prvu priliku ali Vojvodić je spasio svoju mrežu.

Ašdod je nakon greške odbrane Borca imao još jdnu šansu u 10. minuti preko Mučea, ali je Vojvodić odličnom intervenisao.

U 38. minuti gosti su došli u vodstvo. Savo Šušić je nespretno igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mučeu je šut sa bijele tačke odbranio Vojvodić, ali lopta mu se srećno odbija na nogu i on je rutinski zakucava u mrežu domaćina.

Najbolju šansu Borac je imao u 40. minuti susreta kada je Radović šutirao, ali golman gostiju je bio spreman i sačuvao svoju mrežu.

Najbolja šansa za domaćina bila je u 62. minuti kada je Samardžija gurnuo loptu između dva igrača Ašdoda ka Luki Divljaku koji nažalost šuta visoko preko gola.

U 92. i 95. minuti Abergel postiže dva gola i postavlja konačni rezultat 0:3 i tako sa ukupnih 5:0 Izraelci prolaze dalje.

U drugom kolu snage će odmjeriti sa MTK iz Budimpešte.