NOVI KIKS BAJERNA Šampion Njemačke ispustio pobjedu i sve je dalje od odbrane titule

Fudbaleri Frajburga remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Bajerna rezultatom 2:2 u okviru 24. kola njemačke Bundeslige.

Bavarci su doživjeli novi kiks koji će ih možda dodatno udaljiti od šampionske trke sa Leverkuzenom, a meč je obilovao lijepim pogocima.

Domaćin je poveo već u 12. minutu kada je Kristijan Ginter postigao sjajan gol sa oko 25 metara, savladavši nemoćnog Nojera.

U 35. minutu uslijedio je odgovor Bajerna, Matis Til se izborio za loptu i iskosa s lijeve strane precizno pogodio suprotni ugao golmana Frajburga.

Na odmor se otišlo neriješenim rezultatom, a Bajern je krenuo na sve ili ništa poslije pokušaja Musijale i Kejna, sve do 79. minuta kada je Džamal Musijala u potpunosti preokrenuo rezultat posle solo-akcije.

Činilo se da će Bajern uspjeti da ostvari trijumf na teškom gostovanju, ali tako nije mislio Lukas Ole koji se odlično snašao i volejom postavio konačnih 2:2.