Objasnio šta je prelomilo utakmicu: Sferopulos sumirao utiske poslije poraza u Valensiji

Trener Crvene zvezde Joanis Sferopulos iznio je prve utiske poslije poraza od Valensije u 12. kolu Evrolige.

Crvena zvezda je nadoknadila -16 sa poluvremena, ali je pala u drami u Valensiji.

Imali su šansu na minut do kraja, ali je Valensija odigrala bolje i slavila je u 12. kolu Evrolige 85:81.

Crveno-bijeli su tako loše krenuli duplo kolo u Španiji, a za dva dana ih očekuje duel protiv Baskonije, takođe u gostima.

Poslije meča, Joanis Sferopulos iznio je prve utiske za “Evroliga TV”.

Kratak je bio trener Crvene zvezde.

– Nismo počeli prvo poluvreme kako smo željeli, vratili smo se potom u utakmicu, imali smo šansu na kraju utakmice. Detalji su odlučili pobjednika, rekao je Sferopulos