POBJEDA I ZA KRAJ Sloga bez poraza završila pripreme na Zlatiboru (FOTO)

Fudbaleri Sloge sa još jednom pobjedom završili su pripreme na Zlatiboru.

FK Sloga Doboj

Dobojlije su na stadionu “Radomir Antić” u Užicu savladali ekipu Hata iz Ujedinjenih Arapskih Emirata sa 2:0.

Kraj utakmiceFK Sloga Meridian – FC Hatta UAE 2:0(1:0)Strijelci:Šipovac u 12.minutuKarać u 49.minutuU igru su ušli u drugom poluvremenu Baranov, Stevanović, Tahrić, Omić, Bosnić, Dadić

Posted by FK Sloga Meridian on Tuesday, July 18, 2023

Prvi pogodak za izabranike Vlada Jagodića postigao je Danilo Šipovac u 12. minutu. Ovo je bio drugi pogodak mladog krilnog igrača u dresu Sloge, te se sigurno nametnuo kao veliko pojačanje pred početak sezone.

Pobjedu je uvisio Zoran Karać na startu drugog poluvremena, tačnije u 48. minutu, a sa tim rezultatom je i meč završen.

Počela je utakmica FK Sloga Meridian-FC HattaPočetni sastav:Gučmazov, Dujaković S, Grabež, Milanović, Milojević, Popara, Redžić, Dujaković N, Karać, Šipovac i Vidić

Ovom pobjedom Dobojlije su završile sjajan dvonedjeljni dril na Zlatiboru, te sa 3 pobjede i 2 remija nagovjestili da će biti tvrd orah svim ekipama u Premijer ligi BiH.

Podsjetimo, u prethodnim susretima savladali su Rudar iz Pljevalja 1:0 i Inđiju 2:1, te odigrali neriješeno sa Spartakom iz Subotice 2:2 i IMT-om iz Beograda 0:0.