PORAZ OD UKRAJINACA Dnjepar savladao Borac

Fudbaleri Borca poraženi su u pripremnoj utakmici od ukrajinskog Dnjepra rezultatom 2:3.

Ukrajinci su poveli već u 4. minutu fenomenalnim golom Di Franka sa 16 metara.

U 33. minutu bilo je 2-0. Nakon gužve u šesnaestercu, najbolje se snašao Artem Dovbik koji je duplirao prednost svoje ekipe.

Do promjene rezultata nije došlo sve do sredine drugog poluvremena. U 71. minutu Dejan Meleg postiže gol za Borac, nakon asistencije Milana Vušurovića.

Dva minuta kasnije Dnjepar je postigao novi gol. Nakon centaršuta sa desne strane, Dovbik je udarcem glavom iz peterca dao svoj drugi gol na utakmici. Ipak, već u narednom minutu Obren Cvijanović krade loptu nakon greške u odbrani ukrajinske ekipe i postiže drugi gol Borca.

Banjalučani svoj naredni susret igraju već za nekoliko sati, pošto od 15 časova i 30 minuta igraju protiv poljskog drugoligaša Resovije Žesuf.