Poznati svi polufinalisti Kupa Srbije: Vojvodina minimalcem u narednu rundu

Fudbaleri Vojvodine pobijedili su Radnički u Nišu rezultatom 1:0, u posljednjoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije.

fk vojvodina

Nemanja Nikolić riješio je pitanje pobjednika “evrogolom” u smiraj prvog poluvremena. Namjestio se nekadašnji igrač Partizana i subotičkog Spartaka i odapeo sa velike udaljenosti, tako da golman Nišlija ništa tu nije mogao da učini.

U samom finišu susreta golman domaće ekipe Dragan Rosić dobio je drugi žuti karton jer je nepropisno intervenisao van svog kaznenog prostora, pa je golmanske rukavice nekoliko minuta nosio Saša Jovanović. Nakon prekida lopta je pogodila u ruku igrača domaće ekipe, gosti su dobili penal, međutim Vukčević nije bio precizan, pa je ostalo 1:0 za goste.

Ranije tokom dana TSC i Čukarički takođe su prebrodili četvrtfinalne dvoboje, dok je Crvena zvezda to učinila juče.