
Panić: Žao mi je što se pobjedom nismo oprostili od Evrope
Rukometaši dobojske Sloge završili su nastup u evropskim takmičenjima. Mašeka je slavila i u revanšu 21:19, te se plasirala u treće kolo Čelendž kupa. Bjeloruska ekipa je i u prvom meču bila bolja 30:22.















