
Marija Lekanić i Vasilije Šipčić najbolji sportisti u Višegradu
Član Karate kluba “Drina” Marija Lekanić i član Džudo kluba “Višegrad” Vasilije Šipčić proglašeni su za najbolje sportiste opštine Višegrad za 2018. godinu.

Član Karate kluba “Drina” Marija Lekanić i član Džudo kluba “Višegrad” Vasilije Šipčić proglašeni su za najbolje sportiste opštine Višegrad za 2018. godinu.

Vasilije Vujičić, član Džudo kluba “Srpski soko”, proglašen je večeras za najboljeg sportistu grada Zvornika u 2018. godini, dok je za najbolju sportistkinju izabrana Julijana Eleković iz Tekvondo kluba “Srpski soko”.

U Bijeljini je večeras u 80. godini preminuo Mladen Popović, istaknuti zdravstveni, društveno-politički i sportski radnik.

Brankica Mihajlović spada među najtrofejnije srpske odbojkašice, u svojoj riznici ima evropsko i svjetsko zlato, olimpijsko srebro i veliki broj klupskih i reprezentativnih odličja, a igra reprezentacije bez nje u ovom momentu se ne može ni zamisliti.

Odjeljenje komunalne policije Gradske uprave Bijeljina, u saradnji sa članovima sportskih klubova sa područja grada i Dječijim vrtićem “Čika Jova Zmaj”, organizovalo je danas sportski dan u Gradskom parku u okviru akcije “April, mjesec čistoće”.

U opštini Lopare ove godine prioritet je zapošljavanje stanovnika, jer su nova radna mjesta garancija i sigurnost za mlade ljude na prostorima ove majevičke lokalne zajednice.