
"Vrijeme je da proradi inat, logika, da se budimo" Delije se oglasile povodom loših rezultata fudbalera i košarkaša
Navijači Crvene zvezde izdali su proglas na svom zvaničnom forumu, gdje su istakli rezultate koje su crveno-bijelih klubova koji su bili nešto lošiji u posljednje vrijeme.

















