
"NPS želi bolji položaj domaćih proizvođača" Banjac posjetio privrednike u Gradiški (FOTO)
Predsjednik Narodne partije Srpske, Darko Banjac, danas je u Gradiški razgovarao sa privrednicima iz ovog grada, poručivši im da će se NPS i u narednom periodu zalagati za bolji položaj domaćih proizvođača kako bi se stekli uslovi za povećanje proizvodnje i otvaranje novih radnih mjesta.


















