
Klizište oštetilo prugu: Ponovo uspostavljen saobraćaj na relaciji Doboj - Banjaluka
Preduzeće "Željeznice Republike Srpske" danas je ponovo uspostavilo saobraćaj na relaciji Doboj – Banjaluka, koji je bio obustavljen usljed oštećenja infrastrukture zbog klizišta.

















