
Saradnja Banjaluke i Bijeljine: Radojičić U GOSTIMA kod Mićića
Delegacija Banjuke, koju je predvodio gradonačelnik Igor Radojičić, boravila je danas u zvaničnoj posjeti Gradskoj upravi Grada Bijeljine, gdje su sa gradonačelnikom Mićom Mićićem i saradnicima razgovarali o budućoj saradnji i razmjeni iskustava o radu gradskih uprava dva grada.


















