PRORADILA SRPSKA VEZA Mitrović asistirao Sergeju, pa se i sam upisao u strijelce (VIDEO)

Srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković - Savić nastavili su sa sjajnim partijama u dresu Al Hilala i najzaslužniji su za drugi i treći gol ovog tima na gostovanju Al Akdudu.

Igrao se 71. minut kada je Mirović sjajno ostavio loptu Sergeju, ovaj je jednim potezom izbacio rivala i pogodio mrežu za vođstvo od 2:0.

Nije dugo trebalo srpskom napadaču i da se on upiše u strijelce. Igrao se 83. minut kada je Davsari promašio penal, a Mitrović pokupio odbijanac i sa ruba šesnaesterca pogodio u lijevu stranu za konačnih 3:0.

Mitrović je u 47. minutu takođe zatresao mrežu, ali je taj njegov pogodak poništen zbog ofsajda. Prethodno je Mičel u 10. doveo Al Hilal u vođstvo.