(VIDEO) LJUT KAO RIS Trener Javora dobacivao sudijama nakon penala za Crvenu zvezdu

Trener Javora Radovan Ćurčić bio je ljut nakon penala koji je dosuđen za Crvenu zvezdu u meču 27. kola prvenstva Srbije.

FK Crvena zvezda

Javor i Crvena zvezda igrali su uglavnom monotoni meč do 38. minuta, kada je sudija Danilo Nikolić dosudio penal za goste poslije igranja rukom jednog igrača domaćih.

Ta odluka je naljutila sve u domaćem timu, najviše asistenta Milovana Milovića, koji je isključen.

Zvezda je do poluvremena dala još jedan gol i povela 2:0, a šef stručnog štaba domaćih Radovan Ćurčić i dalje se teško mirio sa Nikolićevom odlukom. Dobacivao mu je i tražio odgovore od sudije, dok su ga saigrači odvlačili i vukli u svlačionicu, piše Mondo.