REMEK-DJELO Fantastičan pogodak Adema Ljajića (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša u 27. kolu prvenstva Turske gostovali su Rizeu, a prvo poluvrijeme ovog duela obilježio je sjajni Adem Ljajić, koji je u prvih 14 minuta ovog meča asistirao i postigao je sjajan gol!

Reprezentativac Srbije je bio veoma raspoložen za igru na ovom gostovanju, pa je tako već u osmom minutu centaršutem iz kornera omogućio hrvatskom defanzivcu Domagoju Vidi da se upiše u strijelce.

Ali, to nije bilo sve od Adema Ljajića, jer su navijači istinsku magiju mogli da vide samo šest minuta kasnije. Upravo tada je ofanzivnom vezisti loptu odložio Atiba Hačinson, a srpski fudbaler je iz prve šutnuo sa nekih 17, 18 metara i postigao je gol. Ali, kakav!

Nije raspalio svom snagom po lopti, već je poslao sjajnu “kiflu”. Plasirao ju je dijagonalom sa leve strane u protivničku mrežu, a golman Rizea nije ništa mogao da učini kako bi Ljajića spriječio da se upiše u strijelce. Izgledalo je prilikom ovog remek-djela da ni dva čuvara mreže ne bi mogla da odbrane ovaj šut.

A prednost Bešiktaša na 1:2 u finišu poluvremena smanjio je Murići, te je tako sačuvao nadu Rizeu da u nastavku meča može da izbjegne poraz.