Remi Borca i Vitoše, sjajan pogodak Danilovića (VIDEO)

Fudbaleri Borca su odigrali neriješeno 2:2 protiv bugarske Vitoše u kontrolnom susretu.

Banjalučki klub je bolje otvorio utakmicu i poveo je već u trećem minutu, kada je poslije dobre akcije veznog reda lopta došla na desnu stranu do Stojana Vranješa, on je ubacio u šesnaesterac za Nikolu Mojovića, ovaj je ubacio na ivicu peterca, gdje je na prvoj stativi bio Demir Jakupović, koji je poslao loptu u dalji ugao.

Pet minuta kasnije dosuđen je penal za Bugare zbog navodnog igranja rukom Nebojše Runića, a sa bijele tačke nije bio precizan Stefan Hristov, koji je loptu poslao pored gola.

Витоша (Бистрица) Борац (Баня Лука) 2:2

Витоша (Бистрица) завърши наравно 2:2 с босненския Борац (Баня Лука) в третата си контрола на турска земя#Витоша #Бистрица #Семейство #тигрите 💪🐯⚽🔥💚

Posted by ФК Витоша Бистрица/FC Vitosha Bistritsa on Monday, February 4, 2019

U 15. minutu Saša Kajkut je isključen zbog psovanja, a dozvoljena je zamjena i na teren je ušao Milan Šikanjić.

Do kraja prvog poluvremena Vitoša je uspjela da preokrene rezultat, a pogodili su Ivailo Lazarov u 38. i Georgi Kupenov u 40. minutu.

Konačnih 2:2 u 57. minutu je postavio Vladan Danilović koji je presjekao dodavanje golmana Vitoše i zatim ga sjajno lobovao.

Ovo je prva od četiri pripremne utakmice u kojoj Borac nije pobedio, ali nema nijedan poraz.