REMI U PRVOM MEČU BARAŽA Srbija i Island podijelili plijen, sve se rješava u revanšu

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je neriješeno, 1:1, sa selekcijom Islanda u prvom meču baraža za plasman u Diviziju A lige nacija.

Srbija je napadala od početka, priprijetila u nekoliko navrata i u 19. minutu dobila korner.

Tijana Filipović je samo pomjerila loptu iz kornera do Jelene Čanković i krenula ka naprijed, Čankovićeva je podigla loptu, Filipović sjajno pratila i postigla gol za Srbiju i vođstvo 1:0.

Radost igračica Srbije i malobrojnih navijača na tribinama Sportskog centra u Staroj Pazovi nije dugo potrajala.

U 24. minutu nakon neobjašnjivo smušene reakcije kapitena Violete Slović i Nevene Damjanović u gužvi ispred gola Srbije Islanđanke dolaze do izjednačenja.

Gol je postigla defanzivac Islanda Hlin Eiriksdotir, navodi Sport Klub.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata.