SILOVIT START Zvezda obradovala trenera Stankovića

Crvena zvezda je silovito krenula u novu godinu. Beograđani su u prvoj utakmici na pripremama u Turskoj savladali poljski Slask sa 4:0.

Trener Dejan Stanković itekako može da bude zadovoljan prikazanom partijom svojih izabranika. Naime, Zvezda je posebno u prvih 45 minuta bila puno bolji protivnik, diktirala je igru i stvarala šanse.

Beograđani su poveli golom Mirka Ivanića koji se najbolje snašao nakon kornera. Zatim je Zvezda odigrala sjajnu akciju. Kanga i Gajić su izigrali odbranu, a lopta je došla do Falćinelija koji je sigurno pogodio.

U nastavku još jedna odlična akcija Beograđana. Gajić je odlično pronašao Ivanića, koji je izbacio Milana Rodića. Lijevi bek Zvezde je idealno poslao loptu za Falćinelija i Italijan je drugi put zatresao mrežu.

Nakon toga trener Stanković je promijenio kompletan tim, a sjajno proigravanje u gol je pretvorio Milan Pavkov.