SLOGA U PROBLEMU Brazilac pogodio za slavlje Želje

Fudbaleri Sloge doživjeli su poraz od Željezničara u 22. kolu Premijer lige na „domaćem2 terenu u Modriči sa 0:1.

Fudbaleri Željezničara bolji od Sloge

Jedini gol postigao je Klerismario Santos u 81. minutu za, čini se , zaslužen trijumf gostiju koji su u većem dijelu mmeča bili nešto bolji. Sloga je na ovaj način ostala bez pobjede i u trećem proljećnom kolu, a doživjela je prvi poraz jer je u prethodne dvije utakmice remizirala.

Nadao se trener Dobojlija Zoran Ćurguz da bi danas njegovii momci mogli da dođu do tri boda i pobjegnu iz opasne zone, ali desilo se suprotno pa će u treći krug lige Sloga ući sa 23 boda koliko imaju Leotar i Sloboda, a lošiji su samo Tuzla siti (22) i Igman koji je skupio 21 bod.

U drugom meču današnjeg programa Velež je upisao izuzetno bitnu pobjedu protiv Sarajeva i to autogolom Ilije Martinovića u 74. minutu.