SLUŠALICA JE SPUŠTENA Đoković odgovorio bezobraznoj publici nakon plasmana u finale US Opena (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković 10. put u karijeri plasirao se u finale US Opena, pošto je u prvom polufinalu savladao mladog Amerikanca Bena Šeltona 6:3, 6:2, 7:6 (7:4).

Novak Đoković spušta slušalicu

Meč je trajao dva sata i 40 minuta, a na kraju je Novak u stilu svog protivnika proslavio pobjedu.

Najbolji ikada, Novak Đoković je nezaustavljiv na US Openu. Opet je bio na vrhuncu svoje moći, pa je tako preslišao Ben Šeltona u tri seta.

Na kraju, kada je trijumf i finale završilo u Novakovom džemu, Srbin je iskoristio priliku da “spusti slušalicu” i tako proslavi pobjedu. Baš kao što to često radi – Ben Šelton.

Pogledajte kako:

Đoković je od početka demonstrirao veliku razliku u kvalitetu, sve do finiša trećeg seta kada je Amerikanac od 4:2 došao do 5:4 i potom set lopte. Ipak, Đoković je spasio set loptu, zatim napravio novi brejk, ali potom na svoj servis propustio meč loptu, pa se otišlo u taj-brejk, gdje je po ko zna koji put pokazao mentalnu snagu.