ŠOK UTAKMICA BiH napravila preokret, pa ostala bez pobjede u sudijskoj nadoknadi!

Reprezentacija BiH još nema pobjedu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Ekipa selektora Ivajla Peteva večeras je u Zenici, na stadionu “Bilino polje”, u okviru grupe D remizirala sa Kazahstanom 2:2.

Bili su bolji domaći igrači u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli da povedu.

Gosti su poveli golom Islambeka u 52. minutu, a BiH je stigla do preokreta preko Miralema Pjanića u 74. iz penala i Luke Menala u 86. minutu.

Međutim, u petom od šest minuta sudijske nadoknade Baktijor Zajnudinov je iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat.

Ovim remijem selekcija BiH se i te kako udaljila i od baraža za SP 2022. godine.