Spektakl u Doboju pokvarila povreda Kosa: Barselona tek u 2. poluvremenu srušila otpor Zagrepčana (FOTO)

Duelom između Barselone i Zagreba započelo je drugo kolo u grupi dva TV turnira u Doboju.

Barselona

U meču kome su ljubitelji rukometa mogli uživati viđeno je dosta lijepih poteza, a pobjedu je odnijela ekipa iz Katalonije.

Konačan rezultat glasio je 31:25, a ekipa iz Zagreba je bila i više nego respektabilan protivnik većim dijelom meča. U tome ide u prilog rezultat sa poluvremena kada su bili u egalu 14:14, ali je u drugom dijelu igre presudilo iskustvo i kvalitet Blaugrane.

Srpski reprezentativac Miloš Kos povrijedio se u finišu prvog poluvremena, nakon što je dobio jak udarac, te se nije vraćao u igru.

Najefikasniji u redovima Barselone bio je Hampus Vane sa 8 golova, a pratio ga je Gomez sa 7 pogodaka. U redovima Zagreba bolji od ostalih su bili Karpo Sirotić i Matic Suholežnik sa po 5 golova.

Publika Doboj

Barselona se ovom pobjedom osamila na vrhu tabele sa maksimalnim učinkom, dok će Zagreb za opstanak na drugom mjestu tražiti priliku protiv Vojvodine.