Srbin počeo da rešeta: Dao dva gola za 11 minuta, Francuzi oduševljeni njegovom igrom

Komnen Andrić je odlično započeo svoj angažman u francuskom Klermonu.

Srbija ima novog napadača u francuskoj Ligi 1, a on je već počeo da rešeta! Komnen Andrić je fenomenalnom partijom pokazao da će biti važno pojačanje Klermona u narednoj sezoni i bio je presudan u velikom preokretu svog tima.

Klermon je slavio 4:2 na gostovanju Remsu, a doskorašnji napadač Dinamo Zagreba bio je dvostruki strijelac!

Bila je ovo tek druga utakmica Andrića u francuskom šampionatu i već je uspio da pokaže da će biti pravo pojačanje za Klermon.

Poslije tri godine u Dinamo Zagrebu, momak iz Novog Pazara je stigao u Francusku, a protiv Remsa je za samo 11 minuta dva puta tresao mrežu. Prvi pogodak, u 51. minutu, postigao je iz penala i tako smanjio zaostatak svog tima na 1:2.

Potom je u 62. na asistenciju Ožijea izjednačio na 2:2, dok su Muhamed Šarn i Žeremi Bela dovršili posao i kompletirali važan preokret Klermona. Prethodio je svemu i crveni karton Agbadua iz Remsa, u 47. minutu, ali Andrićevi golovi su nagovijestili preokret, piše Mondo.

Andrić je bivši igrač OFK Beograda, a u Klermon je iz Dinamo Zagreba stigao u transferu vrijednom 1.000.000 evra. On je na odlasku iz Dinama zaplakao, a sada je Francuzima već počeo da se isplaćuje.