
"Ove godine smo najviše pokazali, bili smo dobri..." Zvezda najgora u Ligi šampiona, a Mrkela zadovoljan viđenim
Crvena zvezda poražena je od Mančester Sitija sa 3:2 u 6. kolu Grupe G, pa je tako Liga šampiona završena za ovu sezonu za šampiona Srbije.


















