TRAGEDIJA Navijač preminuo tokom NBA meča

Tragedija u NBA ligi! Jedan navijač preminuo je tokom utakmice Sakramento Kingsa i Nju Orleans Pelikansa, nakon što mu je pozlilo na tribinama.

Ljekari su brzo reagovali, pružena mu je pomoć, ali navijač nije uspio da se izvuče. Tokom utakmice, Kingsi su izdali saopštenje u kom su izrazili saučešće.

– Tokom prve četvrtine utakmice između Kingsa i Pelikansa, jednom od navijača je pozlilo. Odmah je reagovala Hitna pomoć i pokušala je da ga reanimira. Nažalost, njihovi pokušaju nisu bili uspješni i navijač je preminuo. Cijela organizacija izražava najdublje saučešće porodici navijača i njegovim najmilijima – stoji u saopštenju.

Vatrogasna služba u Sakramentu saopštila je da je žrtva bio muškarac u svojim 30-im godinama, kasnije je prenio FOKS40 Nevs. Navodi se da nije reagovao kada su ljekari stigli, a poslije 20 minuta je proglašen mrtvim.

Kigan Marej, igrač Kingsa, razgovarao je sa novinarima nakon njihovog poraza od Pelikansa i rekao je da tim “uopšte nije bio svjestan” situacije.

Inače, Nju Orleans je dobio rezultatom 127:117 i igraće polufinale NBA Kupa protiv Los Anđeles Lejkersa ili Milvokija.