Tragedija poslije meča Lige konferencija: Navijača udario voz i ubio na licu mjesta

Navijač Vest Hema poginuo je u Gentu posle meča četvrtfinala Lige konferencija između ova dva tima.

Vest Hem navijači

57-godišnjaka je udario voz na stanici Sent Piters u Gentu. Hitna pomoć je odmah došla, prevezla ga je u bolnicu, ali su nažalost tamo mogli samo da konstatuju smrt.

Tužilaštvo u Istočnoj Flandriji je smrt navijača opisalo kao “nesrećan slučaj”, a željeznički saobraćaj u toj oblasti je satima bio u prekidu i vratio se u normalu tek u petak u tri ujutru.

Vest Hem je u Gentu remizirao 1:1 sa belgijskim timom. Deni Ings je dao gol za vođstvo Čekićara pred kraj prvog poluvremena, dok je Kajpers u 57. minutu izjednačio i postavio konačan rezultat, navodi Telegraf.