Uprkos oduzimanju bodova: Juve gazi sve redom, a Liga šampiona je jako blizu

Fudbaleri Juventusa uspjeli su da savladaju ekipu Verone rezultatom 1:0 u utakmici 28. kola italijanske Serije A.

Igrači Juventusa slave gol

Jedini gol za Staru damu postigao je Mojza Ken u 56. minutu, a asistent mu je bio Lokateli.

Srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić meč su počeli sa klupe. Vlahović je bio heroj reprezentacije Srbije u dvije utakimice kvalifikacija za Evropsko prvenstvo pošto je postigao tri gola na utakmicama sa Litvanijom i Crnom Gorom, dok je Kostić meč u Podgorici propustio zbog blaže povrede, pa je to najvjerovatnije razlog što je u igru ušao tek u 65. minutu, navodi Sportal.

Juventus je sada već prilično blizu poziciji koja vodi u Evropu. Nalaze se na sedmoj poziciji i imaju tri boda manje od Rome uz utakmicu više i četiri boda manje od Atalante i Milana, koji je na poziciji koja vodi u Ligu šampiona.

Verona je prva ispod crte i nalazi se pet bodova od Specije koja je prva iznad zone ispadanja.