UVERTIRA MEČA JE BILA VRUĆA Panata nosi minimalnu prednost u Marsej

Mnogo je bilo dima i prašine uoči meča Panatinaikosa i Marseja, a na terenu, samo jedan gol.

Veretut napada

Grci su u prvom susretu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona pobijedili sa 1:0 (0:0) i tako odluku o tome ko će dalje odložili za revanš.

Ništa tu još nije riješeno, sve je moguće da se okrene na Velodromu, ali za grčku policiju i sve oko stadiona bilo je najvažnije da se sve završi mirno.

Izvještaji kažu da su kod trojice navijača pronađene dimne bombe i jedan nož, ali većih nereda oko samog stadiona i prilaza njemu, nereda srećom nije bilo.

Što se tiče meča, treba reći da je reprezentativac Srbije Filip Đuričić igrao do 71. minuta kada je zamijenjen i to je bio dobar potez trenera Panatinaikosa Ivana Jovanovića.

Bernar, kog je u 71. minutu uveo na teren umjesto Filipa, bio je strijelac tog pobjedonosnog gola u 83. minutu.

Sve je krenulo akcijom po desnoj strani, rezervista Joanidis je sjajno uposlio Bernara koji je lako matirao golmana Marseja za konačnih 1:0.

Treba reći da su Francuzi igrali sa desetoricom od 65. minuta kada je drugi žuti karton zaradio Džefri Kondogbija, navodi B92.

Marsej može jedino da žali za prilikom iz 23. minuta kada je Pjer-Ajmerik Obamejang šutirao vikoko preko gola.