(KRAJ) MONAKO - ZVEZDA 4:1 Kraj za crveno-bijele: Foland ugasio evropske snove (FOTO, VIDEO)

Crvena zvezda je završila svoj ovosezonski nastup  Evropi.

Poraz od Monaka u Francuskoj rezultatom 4:1 označio je kraj puta za crveno-bijele u Ligi Evrope, a s obzirom da su takmičenje u grupi završili kao posljednji ostali su i bez Lige konferencija.

Hvala što ste bili uz Srpskainfo.com.

Tok meča:

KRAJ – Monako – Crvena zvezda 4:1.

Gotova je utakmica, Zvezda je razočarala na kraju. Ferencvaroš je izgubio od Trabzona u gostima, ali je ostao na prvom mjestu sa 10 bodova, koliko ima i drugoplasirani Monako. Turci su treći sa devet, a Zvezda je osvojila šest bodova.

88’ – 4:1 za Monako. Foland je svojim trećim golom ugasio sve nade crveno-bijelih oko evropskog proljeća.

81’ – Ivanić je dobro pokušao, ali je lopta za malo prošla pored gola. Šteta.

77’ – Embolo je bio u velikoj prilici, srećom po Zvezdu nije dobro regovao. Beograđani sve dalje od novog uspjeha i proljeća u Evropi.

68’ – Pešić je pogodio za 3:2. Glavni sudi Gozubijik je konstatovao VAR sobu, ispostavilo se da je napadač Zvezde bo u ofsajdu.

66’ – Nastavljaju crveno-bijeli sa atacima, Kankva nije uspio da pošalje dobru loptu.

63’ – Poslije gola Zvezda je nakratko imala inicijativu, ali nije uspjela da ozbiljnije zaprijeti.

56’ – Kanga je opet bio u dobroj prilici, izblokiran je, lopta je završila u korneru.

54’ – Kanga je uspješno realizovao penal. Prethodno je Ivanić oboren u šesnaestercu domaćih. Evo tračka nade za srpski tim.

50’ – Sada je 3:0. Poslije prodora Golovina po lijevoj strani Rodić je postigao autogol.

46’ – Počeo je nastavak meča, da li izabranici trenera Miloša Milojevića mogu nešto u preostalih 45 minuta?

Poluvrijeme: Monako – Crvena zvezda 2:0.

45+ – Kraj prvog dijela, srpski šampion nije pokazao ništa i zasluženo gubi. U istoj grupi igra se meč Trabzon – Ferencvaroš, a poslije prvih 45 minuta rezultat je 1:0.

42’ – Igra Zvezde nimalo ne obećava. Daleko su crveno-bijeli od bilo kakvog učinka.

27’ – 2:0. Foland je postigao drugi gol, Beograđani daleko od željenog rezultata. Fudbaler domaćih je preciznim udarcem savladao Borjana. Zvezda je daleko od drugog kruga u Evropi.

15’ – Ben Jeder je zatresao mrežu Beograđana, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

13’ – Borjan je zaustavio šut Ben Jedera.

12’ – Foland je bio u dobroj prilici, ali je šutirao preko gola.

10’ -Monako je zaprijetio u dva navrata, ovog puta Borjan je dobro regovao.

5’ – 1:0 za Monako! Zvezda je imala veći posjed lopte i pritiskala, ali gubi. Foland je iskoristio grešku Milunovića i golmana Borjana, te glavom poslao loptu u mrežu.

1’ – Počeo je meč u Monaku, srpski tim ima veću podršku sa tribina od domaćeg tima.

Plasman u grupi H trenutno izgleda ovako: Ferencvaroš 10, Monako 7, Traabzonspor 6, Crvena zvezda 6 bodova.

Poznati su i sastavi za meč:

Monako: Nibel, Disasi, Maripan, Badijašil – Dijata, Kamara, Fofana, Golovin, Kajo Ernrike – Foland, Ben Jeder.

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Eraković, Milunović, Rodić – Kanga, Ivanić – Bukari, Mitrović, Katai – Pešić.