(FOTO) LIGA ŠAMPIONA Osimen pogodio za kakvu takvu nadu Napolitanaca protiv Barse, Porto iz prve prave prilike postigao gol i šokirao tobdžije u 94. minutu

U večerašnjim susretima Lige šampiona remizirali su ekipe Barselone i Napolija dok je Porto slavio protiv Arsenala golom u posljednjim minutima meča.

Ekipa Barselone odigrala neriješeno sa Napolitancima rezultatom 1:1 i tako učinila mali korak ka narednoj fazi Lige šampiona.Prvi gol na meču postigao je sjajni Poljak Robert Levandovski u 60.minutu, dok je izjednačenje Napoliju donio Viktor Osimen u 75.minutu.

Vidjelo se odmah na početku da Katalonci preuzimaju incijativu na meču, ali nisu uspjeli krunisati to golom u prvom poluvremenu. Mreže su mirovale na stadionu Dijego Maradona.

U 60. minutu Robert Levandovski dovodi Barsu u vođstvo.

Kad su svi mislili da je gotovo, Viktor Osimen dovodi Napoli do izjednačenja za erupciju oduševljenja na Dijego Maradona stadionu.

U drugom večerašnjem duelu između Porta i Arsenala slavila je portugalska ekipa golom Galena u 94. minutu.

Postigli su gol u zadnjim trenucima meča.

Uzvratne utakmice igraju se 12.03.

TOK MEČA:

NAPOLI-BARSELONA 1:1(Robert Levandovski 61minut, Viktor Osimen 75.minut)

PORTO-ARSENAL 1:0 (Galeno 94.minut)

Tekstualni prenos:

94.minut:GOLLLL! KAKAV ŠOK ZA ENGLEZE! GALENO DOVODI PORTO U VOĐSTVO NAKON PRVE PRILIKE ZA PORTUGALCE!

89.minut : Slobodan udarac za Arsenal

85.minut:Ulaze Martinrz i Baro,a izlaze Konkeikao i Evanlison!

80.minut:Rafinja ulazi umjesto Džamala!

78.minut:Kristiansen dobija žuti karton!

77. minut:Izlazi gol izjednačujućeg pogotka Osimen,a ulazi Simeone!

75. minut:GOOOL! Viktor Osimen dovodi Napoli do izjednačenja!

74. minut:Žoržinjo ulazi na igralište a mijenja Trosarda!

67. minut:Porto izvodi korner međutim raščišćava Arsenal!

66. minut:Pedri je uputio snažan udarac međutim Meret fantastičan!

61. minut: GOLLLL! Robert Levandovski dovodi Barselonu u vođstvo nakon sjajnog pasa Pedrija!

61.minut:3 žuti karton u 5 minuta!dobio ga je Niko!

60. minut:Žuti karton i za Kaija Haverca!

57.minut:Kivior je požutio!

54. minut:Žuti karton je zaradio Francisko Konkeikao!

53. minut: Kanselo je iznudio korner za Barsu, ali Gundogan samo kratko dodaje!

46. minut: Solidna šansa za Politana na početku drugog poluvremena! Pokušao je glavom ali je otišla lopta desno od gola!

46.minut:Počela druga poluvremena utakmica!

45 minut: Prvo poluvrijeme je završeno, rezultat je 0:0 na oba meča!

42.minut: Redaju se korneri za londonski tim, Saki očišćena 2 kornera zaredom!

40. minut: Kviča šalje loptu iz kornera ali odbrana spremna!

35. minut:Saka je centrirao iz kornera međutim Saliba salje loptu glavom preko gola!

33.minut:Trosard je pokušao sa ruba šesnaesterca ali lopta ide preko gola.

27.minut: Prvi korner za tobdžije na meču!Saka je ubacio ali Kosti pravo u ruke!

23. minut : Nastavlja se pritisak Barse! Gundogan pokušava međutim Meret sjajan opet!

22. minut:Opet Levandovski, međutim ovaj put mu brani Meret!

21. minut : Kakva šansa za Porto, Galeno pogađa lijevu stativu!

19.minut:Prvi korner za Napoli na meču, ali odbrana Barselone to rasčišćava!

16.minut: Pepe je prežestoko startovao, Arsenal će dobiti slobodan udarac na izglednoj poziciji!

16. minut : Požutio je Frenki De Jong!

14.minut:Zlatna šansa za Levandovskog, propustio je priliku zabiti poslije sjajnog centaršuta.. ostaje 0:0.

9.minut: Džamal opet prijeti udarcem iz daljine!

4. minut : Prva velika šansa za Barsu, a propustio ju je Džamal čiji je udarac prošao malo kraj lijeve stative!

2. minut: Žuti karton je dobio Deklan Rajs!

1. minut: Utakmice su počele!