(VIDEO) Čudo od djeteta SERVIRALO OSVETU: Revanširao se za finale Svjetskog prvenstva i otkrio na šta će potrošiti 300.000 evra

Luk Litler, 17-ogodišnji senzacionalni igrač pikada, osvojio je simpatije nastupima u finalu Svjetskog prvenstva, koje je izgubio. Sada je servirao osvetu.

Luk Litler

U finalu je tada izgubio od svog imenjaka i sunarodnika Luka Hamfrisa. Međutim, odužio mu se četiri mjeseca kasnije, u finalu Premijer lige.

Savladao je rivala i pored trofeja osvojio oko 300.000 evra.

Litler je izazvao delirijum u dvorani pogodivši “nine-darter”. To znači da je osvojio leg s najmanjim mogućim brojem pokušaja – njih devet. Poslije 5:5 na odmoru, Luk The Nuke je došao do pobjede “nine-darterom” i slavio rezultatom 11:7.

Tako je nastavljena bajkovita sezona čuda od djeteta, koji je postao najmlađi pobjednik Premijer lige, piše Sportal.

Oduševljen impresivnim i istorijskim trijumfom i bogatstvom koje je osvojio, najavio je na šta će prvo potrošiti novac.

– Idem u Diznilend, vodene parkove i kupujem nintendo svič – poručio je Luk Litler.