(VIDEO, FOTO) CRVENA ZVEZDA ČEKA RIVALA Mega zakazala majstoricu, Partizan pao u triler završnici

Sačekaćemo još na eventualni novi duel vječitih rivala KK Partizan i Crvena zvezda u finalu prvenstva Srbije.

KK Partizan - KK Mega

Partizan nije uspio da ovjeri plasman u finale jer je poražen u gostima kod Mege s 92:88 i sada je 1:1 u polufinalnoj seriji.

Nije sve išlo tako lako za četu trenera Željka Obradovića. Istina vodili su nakon prvog poluvremena sa 47:41, ali je u nastavku Mega zaigrala mnogo bolje.

Već u trećoj četvritini su došli do preokreta i to je samo bila najava teške posljednje četvrtine za Partizan. Mega je u posljednjih 10 minuta ušla sa plus 5.

Posljednjih 10 minuta domaćin je ponovo odigrao na visokom nivou i drugog finalistu ćemo dobiti nakon majstorice u Areni. Imala je Mega veliku prednost u četvrtoj čertvrtini, ali mic po mic Partizan se vraćao, ali na kraju u uzbudljivoj završnici nije uspio da dođe do preokreta.

Treći susret igraće se u četvrtak od 18 časova, a Partizan će biti domaćin u Areni

Crvena zvezda je ranije savladala FMP u gostima i sa 2:0 u seriji izborila plasman u finale prvenstva Srbije.