(VIDEO) HAOS U GRČKOJ Navijači Olimpijakosa izazvali nerede na prvenstvenoj utakmici, ubacili i suzavac na teren

Potpuno nesvakidašnji meč odigrali su ovog popodneva Volos i Olimpijakos, u okviru 13. kola prvenstva Grčke.

Viđena su četiri pogotka, dva penala, autogol, dva poništena pogotka i na kraju prekid!

Naime, kod rezultata 2:2, u 95. minutu, sudija je odlučio da obje ekipe pošalje u svlačionicu jer su tifozi Olimpijakosa izazvali nerede na tribinama.

Meč je u najmanju ruku bio čudan. Prvo je u 18. minutu glavni arbitar meča isključio Recosa, te dosudio penal za Volos. Moraitis je postigao gol ali tek nakon odbijene lopte, pošto je njegov udarac sa bijele tačke zaustavio golman Olimpijakosa.

Gosti su do izjednačenja došli u 44. minutu iz penala preko El Kabija, a onda je u 12. minutu nadoknade prvog poluvremena isključen i fudbaler Volosa Migas.

Ipak, domaći tim je u nastavku ponovo poveo. Igrao se 51. minut kada je poslije drugi penal za svoju ekipu u gol pretvorio Garsija. Atinjani su samo tri minuta kasnije autogolom Kalogeropulosa poravnali na 2:2, da bi im u 61., a potom i u 90. minutu sudija poništio pogotke zbog ofsajda, poslije intervencije iz VAR sobe.

Pomenuta situacija razbjesnila je navijače Olimpijakosa koji su počeli sa divljanjem na tribinama i bacali suzavac, pa je sudija bio prinuđen da prekine meč, piše Telegraf.

Pomenutom susretu je prema procjenama prisustvovalo 22.000 navijača.