(VIDEO) INCIDENT NA DERBIJU Reagovala žandarmerija, prekinuta utakmica u Srbiji

Utakmica 14. kola Srpske lige Srbije između FK Zemuna i FK Rada prekinuta je u 16. minutu nakon incidenta koji se dogodio na stadionu u Gornjoj varoši.

Pri rezultatu 2:0 za Zemun, golman Rada Luka Martinović okačio je šal svog fudbalskog kluba na okvir gola, te su dvojica navijača sa tribina upala na teren i skinula ga.

Martinović se nakon toga uputio ka njima, a sudija je bio primoran da zaustavi igru, piše Sportal.

Gost su potom odlučili da napuste teren, te je došlo do prekida. U međuvremenu, žandarmerija je sa stadiona izbacila i jednog pripadnika navijača gostiju.

Prekid se dogodio u 16. minutu, a službeni rezultat, pošto Rad nije izašao na teren kasnije ni na poziv sudija, na kraju glasio je – 3:0.