(VIDEO) NASTAVLJA DA REŠETA Nekadašnji napadač Crvene zvezde ponovo spasio svoj tim

Fudbaleri Frozinonea i Lećea remizirali su 1:1 u meču 27. kola italijanske Serije A.

Bod gostima donio je crnogorski napadač Nikola Krstović golom iz penala u 61. minutu, svojim šestim od starta sezone.

Poveo je Frozinone u sudijskoj nadoknadi prvog dijela kada je Valid Šedira sjajno skočio i glavom zatresao mrežu Lećea.

Leće je do izjednačenja stigao na krajnje zanimljiv način. Sudija Marko Gvida dosudio je penal za goste u 57. minutu, ali je Hamza Rafi bio neprecizan sa “bijele tačke”, međutim jedan igrač Frozinonea ranije je ušao u šesnaesterac, te je penal ponovljen. Odgovornost je preuzeo Nikola Krstović i donio svom timu vredan bod u borbi za opstanak, pišu Sportske.net.

U drugom meču koji je počeo od 15 sati Kaljari je kao gost bio bolji od Empolija rezultatom 1:0.

Pobjedonosni gol za tim sa Sardinije postigao je češki vezista Jakub Jankto u 69. minutu. On se najbolje snašao u kaznenom prostoru domaćih nakon odbrane čuvara mreže Empolija Kaprile i smjestio loptu u mrežu preciznim udarce po zemlji uz stativu.