(VIDEO) SPEKTAKULARNA UTAKMICA NA ĐUZEPE MEACI Inter se provukao protiv Verone, Fratezi pogodio u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Intera su u okviru 19. kola Serije A na svom terenu savladali su Veronu rezultatom 2:1.

(VIDEO) SPEKTAKULARNA UTAKMICA NA ĐUZEPE MEACI Inter se provukao protiv Verone,  Fratezi pogodio u sudijskoj nadoknadi

Lider Serije A je do pobjede i sva tri boda došao na samom kraju meča.

„Nerazure“ je u vođstvo doveo Lautaro Martinez već u 13. minutu meča. Isti fudbaler pogodio je i na početku drugog dijela, ali je ovog puta pogodak poništen zbog ofsajda.

Izjednačenje Veroni donio je Tomas Anri u 74. minutu utakmice.

Ipak, odbrana Verone nije izdržala do samog kraja, a sva tri boda Interu donio je Fratezi u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Ni tu nije bio kraj drame, s obzirom da je Verona imala priliku da dođe do izjednačenja u desetom minutu sudijske nadoknade, ali je neprecizan bio Anri, piše Mondo.