(VIDEO) STRIJELAC 2 GOLA Dragan Stojković ga nije stavio na spisak, a on rešeta mreže u MLS

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobijedili su na svom terenu ekipu Dalasa rezultatom 3:1 u meču MLS lige.

Dejan Joveljić

Dva gola za LA Galaksi postigao je srpski fudbaler Dejan Joveljić u četvrtom i 66. minutu. Jednom se u strijelce upisao Riki Puig u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Joveljić je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a izašao je u 67. minutu. Srpski fudbaler je ove sezone u MLS ligi postigao devet golova.

Jedini gol za Dalas postigao je Patrikson Delgado u 22. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 82. minutu isključen Nkosi Tafari.

LA Galaksi se trenutno nalazi na drugom mjestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 28 bodova, dok je Dalas na 12. poziciji sa 13.

Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi ga nije stavio na spisak za predstojeće Evropsko prvenstvo,a zanimljivo je da je na ovom meču imao podršku i reprezentativca Srbije u košarci Bogdana Bogdanovića.

On je okačio i snimke na svoj Instagrma profil, a na jednom se vidi kako slavi pogodak Dejana Joveljića, piše Nova.